Muszynka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
800 000 PLN
Cena za m2
3 020,01 PLN
Powierzchnia
264,90 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 861 m2
Powierzchnia użytkowa
153 m2
Rok budowy
2003
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
CO własne, Gazowe, Kominkowe, Podłogowe
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Numer oferty
198/4897/ODS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący, podpiwniczony o powierzchni całkowitej 264,9 i użytkowej 153 m2 usytuowany na działce w kształcie prostokąta o wymiarach 23mx76,8 m i powierzchni 18,61 ar. w Muszynce. Budynek wybudowany metodą tradycyjną, murowany z pustaka, ocieplony, na ociepleniu położona jest cegła klinkierówka. Dach pokryty dachówką, okna drewniane nowego typu, we wszystkich oknach rolety zewnętrzne antywłamaniowe. Zakończenie budowy nastąpiło w 2003 r. Budynek wykończony i wyposażony, gotowy do zamieszkania - sprzedawany z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Budynek ogrzewany gazem - piec gazowy nowy, ogrzewanie podłogowe i kominkowe. Budynek podłączony jest do wody i kanalizacji gminnej. Ściany malowane w gładzi, na podłogach w części komunikacyjnej i dziennej płytki, w sypialniach panele oraz wykładziny dywanowe.
Budynek służy jako wygodne lokum do zamieszkania przez cały rok lub wygodne, luksusowe miejsce do spędzania urlopów świątecznych z rodziną lub jako inwestycja pod biznes związany z turystyką.
Muszynka to miejscowość oddalona zaledwie o kilka kilometrów od Tylicza i kilkanaście od Krynicy Zdrój, gdzie z roku na rok wzrastają nakłady inwestycyjne na całą infrastrukturę narciarską i turystyczną. Już teraz można uznać ten region za zagłębie narciarskie, przynoszące okolicznym mieszkańcom i inwestorom pokaźne zyski. W sezonie zarówno zimowym jak i wakacyjnym Krynica bije rekordy popularności. Okolica ma wielki potencjał, który może posłużyć właśnie Tobie.

PODPIWNICZENIE:
- pralnia + prysznic - 11,3 m2;
- kotłownia - 11,3 m2
- korytarz - 4,2 m2
PARTER:
- salon - 27,8 m2
- kuchnia z jadalnią - 25,5 m2
- hall + klatka schodowa - 9,3 m2
- garaż 2 stanowiskowy - 36,6 m2
- wiatrołap - 3,3 m2
- WC - 1,8 m2
-pokój - 19,3 m2
PODDASZE:
- 3 sypialnie - 19,4 m2 + 12,4 m2 +12,3 m2
- łazienka - 6 m2
- garderoba - 4,9 m2
- holl - 11 m2

Łatwy dojazd, droga betonowa (w zimie odśnieżana przez służby miejskie). W okolicy malownicze szlaki leśne, zabytkowe cerkwie - szlak architektury drewnianej. 2 km do granicy ze Słowacją. 5 km do Tylicza - stoki narciarskie “Master Ski”, “Top Ski”, 15 km do Krynicy Zdrój - stoki “Słotwiny Arena”, “Jaworzyna”, “Henryk Ski”, wieża widokowa na Słotwinach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w terenie.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Przedszkole, Góry, Kościół, Zabudowa niska, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Góry, Inne budynki, Podwórko, Pola

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej