Nowy Sącz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
2 318 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Sportowo/Rekreacyjne, Magazynowe, Medyczne, Mieszkalne, Handlowo/Usługowe, Biurowe
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Restauracja
Typ hali
Murowana
Rok budowy
2007
Prąd
Tak
Zaplecze socjalne
Tak

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest budynek parterowy z użytkowym poddaszem o charakterze domu weselnego , posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni 23,18 ar. o powierzchni całkowitej 822 m2. Budynek o przeznaczeniu gastronomicznym z pokojami gościnnymi oddany do użytkowania w 2007 r, budowany metodą tradycyjną z pustaka, ocieplony. Cały teren ogrodzony z dużą bramą wjazdową. W budynku znajdują się wszystkie media miejskie, dodatkowo woda ze studni, ogrzewanie gazowe, budynek monitorowany z alarmem i klimatyzacją. Na parterze znajduje się holl, gabinet, szatnia, pomieszczenie gospodarcze, 3 łazienki - damska, męska, dla inwalidów. Duża sala bankietowa o powierzchni około 200 m2. Kuchnia oddana do użytkowania jako kuchnia produkcyjna z pełnym wyposażeniem kuchennym składa się z części do gotowanie, komór chłodniczych, magazynów, obieralni warzyw, zmywaków, pomieszczeń socjalnych. Na piętrze budynku znajduje się druga sala mniejsza o powierzchni około 100 m2 z barem i małym zapleczem kuchennym. Na piętrze znajduje się również wydzielona część budynku przeznaczona na pokoje gościnne. 5 pokoi wyposażonych w łóżka, szafy i każdy z łazienką wyposażoną w WC, kabinę prysznicową i umywalki. Można zmienić również przystosowanie budynku na działalność, medyczną, rehabilitacje, gabinety kosmetyczne, fitness, siłwnie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w terenie.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 22548

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie za co biuro nie ponosi odpowiedzialności.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej