Nowy Sącz

ul. Stanisława Moniuszki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
385 000 PLN
Cena za m2
4 089,65 PLN
Powierzchnia
94,14 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Dom
Rok budowy
1930
Piętro
1
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Typ kuchni
Widna
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Numer oferty
629/4897/OMS

Opis nieruchomości

Ofertą sprzedaży jest wydzielony lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym z lat 30-tych na 1 piętrze o pow. 94,14 m2 po podłodze. Na powierzchnię mieszkania skłądaja się salon, dwa odzielne pokoje, kuchnia, korytarz, przedpokój oraz zaadoptowane ze strychu sypialnia, łazienka oraz garderoba. Przynależny balkon. Budynek postawiony z cegły, strop drewniany. Okna PCV białe 2-szybowe. Ściany w gładzi wymalowane na biało. W kuchni oraz pokojach panele. Korytarz oraz łazienka w płytkach. Kuchnia wyposażona w meble w zabudowie, lodówkę, mikrofalówkę, zmywarkę, piekarnik elektryczny z płytą gazową, zlew. W łazience wc, kabina prysznicowa. Ogrzewanie grzejnikowe oraz podgrzanie wody gazowe, własne piecem gazowym dwufunkcyjnym. Piec wymieniony 3 lata temu marki Ariston. Budynek nieocieplony, zewnętrzenie wymaga remontu (elewacja, dach, rynny, balkon). Bardzo dobra lokalizacja ok 1 km do Rynku, ślepa uliczka. W pobliżu szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy markety, apteki, przychodnia zdrowia, bar, restauracja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w terenie.

Agent prowadzący:
Paulina tel.: 531 159 873
Beata tel.: 533 200 121

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Rzeka, Przedszkole, Restauracja, Centrum handlowe, Przychodnia lekarska, Apteka, Zabudowa niska, Bar, Kościół, Uczelnia, Sklep, Gimnazjum, Żłobek
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki

Kontakt

Paulina Maciuszek-Kos

Paulina Maciuszek-Kos

Telefon:
531159873
E-mail:
paulina.house@wp.pl
Numer licencji:
22548

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej