Nowy Sącz

ul. Ludwika Zamenhofa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
268 000 PLN
Cena za m2
7 089,95 PLN
Powierzchnia
37,80 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1975
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Numer oferty
648/4897/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest wyodrębniony na własność lokal mieszkalny z księgą wieczystą położonego w bloku IV piętrowym na IV piętrze przy ulicy Zamenhofa. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,8 m2.Nna powierzchnię mieszkania składają się pokój dzienny, kuchnia, łazienka, przedpokój. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Mieszkanie do sprzedaży z wyposażeniem widocznym na zdjęciu. Łazienka wyposażona wannę, umywalkę i WC. Ściany malowane, okna nowe PCV. Teren wokół bloków zielony, nie przypisane miejsca postojowe. Mieszkanie administrowane jest przez wspólnotę, niski czynsz 330 zł. Blok budowany tradycyjnie z cegły, ocieplony. W pobliżu znajduje się przychodnia zdrowia, kościół, szkoły, uczelnia techniczna. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, sklepy i markety. Bardzo dobra lokalizacja zaparzamy do zapoznania się z ofertą w terenie.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Apteka, Sklep, Uczelnia, Przychodnia lekarska, Przedszkole, Szpital, Rzeka, Park, Plac zabaw, Hala sportowa, Kościół, Bar, Fitness, Bank, Kort tenisowy, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej