Nowy Sącz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 600 PLN
Cena za m2
26,53 PLN
Powierzchnia
98 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Biurowe, Handlowo/Usługowe, Medyczne, Inne
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO własne, Gazowe

Opis nieruchomości

Przedmiotem wynajmu jest lokal usługowo-handlowy przy ulicy Al. Żywieckiej w Nowym Sączu w ciągu pieszo - handlowym między Rynkiem a Galerią Trzy Korony w centralnej części miasta. Lokal o całkowitej powierzchni 98 m2 znajduje się na I piętrze. Obecnie do końca września jest jeszcze funkcjonujący salon fryzjerski i gabinety kosmetyczne. Na powierzchnię lokalu składa się 4 gabinety, 2 toalety, zaplecze socjalne, recepcja i poczekalnia. Lokal ze względu na swoją powierzchnie, usytuowanie oraz układ pomieszczeń nie ma ograniczenia co do rodzaju prowadzenia w nim działalności gospodarczej. Jedno wejście jest usytuowane od strony parkingu. Atrakcyjna lokalizacja, duże natężenie ruchu pieszego. W lokalu można również prowadzić działalność biurową, rehabilitacyjną. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w terenie. Odstępne dla właściciela 2600 zł, dodatkowo płatne media. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 2600 zł. Do dyspozycji duży nasłoneczniony taras.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący: Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873
Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 22548

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie za co biuro nie ponosi odpowiedzialności.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej