Lipnica Wielka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
115 000 PLN
Cena za m2
46,94 PLN
Powierzchnia działki
2 450 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
23
Długość działki (mb.)
108
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak
Numer oferty
93/4897/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 24,5 ar w Lipnicy Wielkiej z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę jednorodzinną. Działka lekko nachylona na stronę południową, bardzo dobrze nasłoneczniona, widokowa. Dogodny dostęp do mediów prądu i gazu. Woda ze studni, którą należy wykopać. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok 23x108 m. Bardzo spokojna, malownicza okolica. Rewelacyjne miejsce wypadowe na różnego typu wycieczki piesze oraz rowerowe. W okolicy sklepy, restauracje, kościół. W pobliżu ciekawe atrakcje tj. Winnica Jasienna, szlaki turystyczne, Czarcie skały, skała Dinozaur, Las plebański z leśną ścieżką, Dwór w Lipnicy Wielkiej oraz wiele innych. Odległość od Nowego Sącza to ok 20 km, do centrum Korzenna ok 10 km. Nad Jezioro Rożnowskie ok 15 km. Idealne miejsce na budowę domu dla osób ceniących sobie ciszę, spokój z dala od zgiełku, a zarazem lubiących wypoczywać na świeżym powietrzu, ze względu na bliskość atrakcji turystycznych oraz wysokie walory przyrodnicze.

Istnieje również możliwość zakupu drugiej, graniczącej działki o pow. 23,85 ar, z prywatną wydzieloną drogą dojazdową o pow. 5,3 ar.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w terenie.

Agent prowadzący Paulina 531 159 873
Beata 533 200 121


Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 22
  • Dostępne w okolicy: Góry, Kościół, Restauracja, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Góry, Pola, Las

Kontakt

Paulina Maciuszek-Kos

Paulina Maciuszek-Kos

Telefon:
531159873
E-mail:
paulina.house@wp.pl
Numer licencji:
22548

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej