Chełmiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
285 000 PLN
Cena za m2
237,50 PLN
Powierzchnia działki
1 200 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
26
Długość działki (mb.)
47
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak
Numer oferty
91/4897/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 12 ar w Świniarsku, dzielnica Gaj gmina Chełmiec. Miejscowość oddalona od Centrum Nowego Sącza około 10 m8n samochodem. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, delikatesy spożywcze, Lidl. Działka płaska, foremna w kształcie prostokąta o wymiarach około 26x47 m, bardzo dobrze nasłoneczniona. Położona w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych. W drodze dojazdowej do działki znajduje się kanalizacja, prąd, podłączenie do gazu w lipcu 2023 r, na działce należy wykopać studnie.
W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Możliwa jest pewnie także zabudowa bliźniacza. Idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie ciszę, ale równocześnie pragnących szybkiego połączenia z miastem. Oferta godna polecenia zapraszamy do zapoznania się z ofertą w terenie.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873


Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4.5
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko, Pola

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej