Nowy Sącz

ul. Jasna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
517 000 PLN
Cena za m2
8 899,98 PLN
Powierzchnia
58,09 m2
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Rok budowy
2024
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Aneks
Liczba tarasów
1
Ogród
Tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
1
Numer oferty
646/4897/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesna inwestycja 5 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w zabudowie szeregowej składającej się z 10 lokali mieszkalnych na parterze i na piętrze. Mieszkania o powierzchniach od 46 m2 do 63 m2. Inwestycja zlokalizowana jest w bardzo dobrej lokalizacji w okolicy ulicy Lwowskiej osiedle Gołąbkowice. Mieszkania będą oddane w stanie deweloperskim, teren będzie ogrodzony, podjazdy wyłożone kostką brukową. Okna PCV 3 -szybowe EKO-OKNA, drzwi zewnętrzne metalowe z dodatkowym świetlikiem w kolorze grafitowym STILLO, brama garażowa z automatem firmy WIŚNIOWSKI, glazura na balkonach, balustrady ze stali chromowanej, rolety zewnętrzne ALUPROF /sterowane radiowo z dwoma pilotami. Każde mieszkanie będzie ogrzewane indywidualnie piec gazowy dwufunkcyjny Dietrich - ogrzewanie podłogowe, w łazience kaloryfer drabinkowy. Wszystkie media miejskie - gaz, prąd, woda i kanalizacja miejska, internet
(światłowód) w każdym pomieszczeniu, instalacja alarmowa. Do mieszkań przynależne są garaże w bryle budynku lub miejsca postojowe na zamkniętym terenie inwestycji. Przykładowa oferta mieszkania o powierzchni 58,09 m2 usytuowane na parterze obejmuje wiatrołap, salon z aneksem kuchennym, pomieszczenie gospodarcze, WC, garaż w bryle budynku, ogródek z tarasem oraz jedno miejsce postojowe na podjeździe.

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu poniższych mieszkań:
Budynek nr 3
lokal nr 5 = 58.33 m² lokal nr 6 = 57.37m²
Budynek nr 4
lokal nr 7 = 62.42 m² lokal nr 8 = 62.80m²
Budynek nr5
lokal nr 9 = 56.54m² lokal nr 10 = 55.95m²

Atrakcyjna, spokojna i cicha okolica zachęca do zamieszkania w tej dzielnicy miasta. Zaledwie 2 kilometry od centrum Nowego Sącza.
w okolicy znajdziecie Państwo: sklepy spożywcze, markety, przystanki komunikacji miejskiej, szkoły, centrum rekreacyjne - basen, lodowisko, siłownia, fitness, korty, miasteczko rowerowe oraz ścieżki rowerowe i spacerowe, restauracje, Galeria Trzy Korony, Miasteczko Galicyjskie i Skansen. KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PODATKU PCC! Obowiązuje rękojmia na wykonane prace 5-cio letnia.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej