Nowy Sącz

ul. Jana Matejki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
285 000 PLN
Cena za m2
6 785,71 PLN
Powierzchnia
42 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1960
Piętro
Parter
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba tarasów
1
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Numer oferty
509/4897/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie o powierzchni 42 m2 usytuowane na parterze w wyremontowanej kamienicy w Centrum. Na powierzchnię mieszkania składa się 1 pokój, kuchnia, łazienka, garderoba i przedpokój. Mieszkanie po remoncie i wyposażone. Na podłogach panele i płytki, ściany w gładzi. Kuchnia umeblowana i wyposażona w płytę gazową, lodówkę i pralkę. Łazienka w płytkach wyposażona w kabinę prysznicową, WC i umywalkę. W pokoju na wyposażeniu komplet wypoczynkowy i regał. Mieszkanie ogrzewane gazem za pomocą pieca dwu funkcyjnego. Kamienica po remoncie, ocieplona z położonym tynkiem. Teren ogrodzony z bramą na pilota i wyznaczonym prywatnym parkingiem - do mieszkania przynależne jest 1 miejsce postojowe. Bardzo dobra oferta ze względu na lokalizację, blisko do parku, sklepów, restauracji, szkół przedszkoli, placówek oświatowo - kulturalnych. Blisko przystanki komunikacji miejskiej, park, miejsca spacerowe. Opłaty związane z utrzymaniem mieszkania to: media (woda, gaz, prąd, śmieci oraz opłaty administracyjne). Zapraszamy na prezentację mieszkania w terenie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Plac zabaw, Bank, Centrum handlowe, Restauracja, Basen, Fitness, Kościół, Park, Kort tenisowy, Szpital, Hala sportowa, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej