Mystków

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
192 000 PLN
Cena za m2
106,67 PLN
Powierzchnia działki
1 800 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
29
Długość działki (mb.)
62.5
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak
Numer oferty
83/4897/OGS

Opis nieruchomości

Działka w Mystkowie o powierzchni 18 ar. Lekko nachylona w kierunku południowo wschodnim. Bez zadrzewień. Kształtem bardzo zbliżonym do prostokąta o wymiarach 64,5 m na 29 m.

Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Kamionka Wielka uchwalonego Uchwałą Nr XXVII/233/2017 z dnia 30 maja 2017 r. przedmiotowa działka położona jest w terenach oznaczonych na studium symbolem "M" - strefa osadnicza - do umiarkowanego rozwoju mieszkalnictwa i usług. Tereny mieszkalnictwa oraz jako tereny położone w strefie widokowo - krajobrazowej.
Obecnie Gmina przystępuje do uchwalenia Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Dojazd do działki drogą asfaltowa publiczną D.2.KGD - teren drogi gminnej dojazdowej klasy D - teren ochrony eksponowanych widokowo stoków i wierzchowin.

Media:
- gaz - w drodze;
- prąd - na sąsiedniej działce;
- woda -zasięgu gminna.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Brak

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej