Nowy Sącz

ul. Armii Krajowej

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 700 PLN
Kaucja
2500
Powierzchnia
63 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1980
Piętro
1
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Widna
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Numer oferty
285/4897/OMW

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA W DRUGIEJ POŁOWIE CZERWCA!!
Przedmiotem wynajmu jest lokal mieszkalny o pow. 63m2 na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Armii Krajowej. Na powierzchnię mieszkania składają się kuchnia, łazienka, wc, salon, dwie odzielne sypialnie, przedpokój. Częściowo umeblowane - w kuchni meble, piekarnik z płytą gazową, mała lodówka. Łazienka wyposażona w wannę oraz pralkę. W salonie sofa, fotele, meblościanka, regał, szafka rtv, stół. W pokojach rozkładana wersalka, pufy, regały. Ogrzewanie oraz ciepła woda miejskie, rozliczane w czynszu. Doskonała lokalizacja, odległość od centrum rynku ok 2 km, od Galerii Trzy Korony 1 km. W pobliżu sklepy, piekarnia, hala sportowa, basen, miasteczko rowerowe, restauracje, bary, markety, kościół, park, przystanki komunikacji miejskiej. Dużo ścieżek spacerowych oraz rowerowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Odstępne dla właściciela 1700 zł, wymagana kaucja zabezpieczająca 2500 zł, dodatkowe opłaty to prąd, gaz i czynsz. Czynsz ok 500 zł.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Paulina tel.: 531 159 873
Beata tel.: 533 200 121

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Hala sportowa, Kościół, Rzeka, Fitness, Bank, Apteka, Plac zabaw, Gimnazjum, Sklep, Bar, Szpital, Park, Szkoła, Przedszkole, Restauracja, Centrum handlowe, Basen, Kort tenisowy
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej