Nowy Sącz

ul. 1 Brygady

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 600 PLN
Kaucja
2500
Powierzchnia
60 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Blok
Rok budowy
1980
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Numer oferty
278/4897/OMW

Opis nieruchomości

REZERWACJA!!

Przedmiotem oferty jest mieszkanie usytuowane na IV piętrze w bloku IV piętrowym na osiedlu Wojska Polskiego o powierzchni 60 m2. Na powierzchnię mieszkania składają się salon, 2 sypialnie, kuchnia, łazienka i oddzielne WC. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane. Ściany częściowo w gładzi częściowo tynk ozdobny, na podłogach w pokojach panele. W kuchni i w części komunikacji płytki. Kuchnia wyposażona w meble na wymiar, kuchenkę gazowo - elektryczną, lodówkę, zmywarkę, mikrofalę. Salon wyposażony w meble oraz komplet wypoczynkowy, mniejszy pokój łóżeczko piętrowe dla dzieci, sypialnia - łóżko małżeńskie, szafy. W przedpokoju szafa w stałej zabudowie. Łazienka wyposażona w wannę, umywalkę i pralkę. WC oddzielne. Odstępne dla właściciela 1600 zł, dodatkowo płatny czynsz administracyjny w wysokości około 900 zł i media. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 2500 zł. Bardzo dobra lokalizacja, blisko do Centrum, szkół, przedszkoli, sklepów, marketów. W pobliżu centrum handlowe Auchan, Agata Meble, Merkury Market, Biedronka, bardzo dobrze zorganizowane miejsca postojowe wokół bloku, zadbane place zabaw dla dzieci oraz tereny zielone wokół bloków. Blisko przystanki komunikacji miejskiej, wokół miejsca spacerowe, ścieżki rowerowe. Zapraszam do zapoznania się z ofertą w terenie.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Fitnes, Bar, Przychodnia lekarska, Sklep, Basen, Rzeka, Kościół, Hala sportowa, Apteka, Centrum handlowe, Szpital, Przedszkole, Bank, Restauracja, Kort tenisowy, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej