Nowy Sącz

ul. Grodzka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 700 PLN
Kaucja
3800
Powierzchnia
57 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rok budowy
2007
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Numer oferty
283/4897/OMW

Opis nieruchomości

Przedmiotem wynajmu jest lokal mieszkalny o powierzchni 57 m2, usytuowany na III piętrze budynku mieszkalno - biurowym w ścisłym Centrum. Na powierzchnię mieszkania składają się dwa oddzielne pokoje, oddziela i jasna kuchnia, łazienka i przedpokój. Lokal mieszkalny jest odświeżony po poprzednich najemcach, ściany pomalowane, na podłogach w pokojach ułożone panele, w łazience, kuchni i części komunikacji ułożone są płytki. Sypialnia umeblowana łóżko małżeńskie, komoda. Kuchnia wyposażona w meble na wymiar ze sprzętem AGD - lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, stół i krzesła. Salon umeblowany, zestaw mebli, narożnik, stolik kawowy. Łazienka w płytkach wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę, WC oraz pralkę. Cały teren jest ogrodzony z monitoringiem oraz kodem dostępu i bramą wjazdową na pilota. Bardzo dobra lokalizacja ze względu na bliski dostęp do placówek kulturalno - oświatowych, w pobliżu znajduje się Park, przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, apteki, przychodnie zdrowia. Odstępne dla właściciela 1700 zł, dodatkowo płatny czynsz do wspólnoty około 650 zł za 2 osoby (w ramach czynszu jest opłata za CO, ciepłą i zimną wodę oraz śmieci), dodatkowo opłata za prąd. W mieszkaniu rozprowadzony jest dostęp do internetu oraz TV kablowej. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 3400 zł. Obowiązuje tylko umowa najmu instytucjonalna minimum na 12 miesięcy.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji na stronie www.house.nieruchomosci.pl

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.5
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Plac zabaw, Park, Kościół, Hala sportowa, Gimnazjum, Żłobek, Uczelnia, Sklep, Fitness, Szkoła, Centrum handlowe, Szpital, Przedszkole, Basen, Bank, Restauracja, Kort tenisowy, Bar, Zabudowa niska, Bazarek
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej