Nowy Sącz

ul. Lwowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 200 PLN
Kaucja
1000
Powierzchnia
29 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Blok
Rok budowy
1974
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Aneks
Numer oferty
287/4897/OMW

Opis nieruchomości

Oferta naszego biura wzbogaciła się o komfortową kawalerkę o powierzchni 29 m2 usytuowaną na IV piętrze w bloku IV piętrowym przy ul. Lwowskiej w niedalekiej odległości od Galerii Handlowej Trzy Korony. Mieszkanie składa się z 1 pokoju z aneksem kuchennym oraz przedpokoju i łazienki. Mieszkanie po generalnym remoncie w marcu 2016 r. Wymienione zostały wszystkie instalacje, na podłogach ułożone zostały panele, ściany w gładzi pomalowane na jasne kolory. Aneks kuchenny wyposażony w meble na wymiar, piekarnik elektryczny, płytę elektryczną oraz lodówkę. Łazienka w płytkach wyposażona w kabinę prysznicową, WC, umywalkę i pralkę. Na wyposażeniu jest również szafa w stałej zabudowie usytuowana w przedpokoju. Mieszkanie zaaranżowane w stylu Skandynawskim, w jasnej kolorystyce. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnie zdrowia, do ścisłego Centrum 10 min. spacerkiem. Niskie koszty utrzymania, czynsz do administracji 380 zł, dodatkowo płatne media. Odstępne dla właściciela 1200 zł, wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 2000 zł. Oferta godna polecenia, zapraszamy na prezentację.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Kort tenisowy, Szkoła, Hala sportowa, Szpital, Centrum handlowe, Basen, Fitness, Kościół, Rzeka, Bank, Plac zabaw, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej