Nowy Sącz

ul. Armii Krajowej

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
420 000 PLN
Cena za m2
6 962,86 PLN
Powierzchnia
60,32 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Rok budowy
1983
Piętro
4
Liczba pięter
10
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Komórka
Tak
Piwnica
Tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
1
Numer oferty
642/4897/OMS

Opis nieruchomości

PODPISANA UMOWA PRZEDWSTĘPNA!!

Przedmiotem sprzedaży jest wyodrębniony na własność lokal mieszkalny wraz z balkonem o powierzchni użytkowej 60,32 m2 usytuowany na IV piętrze w bloku X piętrowym przy ulicy Armii Krajowej w pobliżu Galerii Trzy Korony. Na powierzchnię mieszkania składają się salon z wyjściem na duży balkon, oddzielna kuchnia z oknem, 2 sypialnie, przedpokój, łazienka i oddzielne WC. Do mieszkania przynależy piwnica oraz komórka na półpiętrze. Mieszkanie do nie wielkiego remontu, okna PCV. Na podłogach w części komunikacji, kuchni płytki w pokojach panele. Kuchnia wyposażona w meble, piekarnik elektryczny, płyta gazowa, lodówka. Na wyposażeniu w pokojach starsze meble. Łazienka w płytkach wyposażona w wannę, umywalkę, oddzielne WC. Mieszkanie jest w zasobach Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Czynsz administracyjny zawiera opłatę za CO, ciepłą i zimną wodę, śmieci oraz opłaty administracyjne i wynosi około 600 zł. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu sklepy, markety, Lidl, galeria Trzy Korony, szkoły, siłownia, fitness, basen, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej. Do ścisłego Centrum 10 min spacerkiem. W niedalekiej odległości ścieżki rowerowe oraz spacerowe. Oferta godna polecenia, zapraszamy do zapoznania się z ofertą w terenie.

Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
  • Dostępne w okolicy: Szpital, Przedszkole, Rzeka, Park, Restauracja, Kort tenisowy, Szkoła, Centrum handlowe, Apteka, Zabudowa niska, Sklep, Bazarek, Hala sportowa, Plac zabaw, Bar, Kościół, Fitnes, Basen, Bank, Przychodnia lekarska, Uczelnia
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej