Rożnów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
435 000 PLN
Cena za m2
9 062,50 PLN
Powierzchnia
48 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1957
Piętro
1
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Komórka
Tak
Piwnica
Tak
Numer oferty
647/4897/OMS

Opis nieruchomości

Oferta naszego biura wzbogaciła się o bezczynszowy lokal mieszkalny z widokiem na Jezioro Rożnowskie o powierzchni 48 m2 na I piętrze w małym bloku w Rożnowie przy Zaporze w Rożnowie. Dojazd ulicą asfaltową. Lokal znajduje się w małym bloku z 1956 r wybudowanym tradycyjnie z cegły. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze. Mieszkanie zostało całkowicie odremontowane, wszystkie instalacje - gazowa, wodno-kanalizacyjna, prądowa zostały wymienione, nowe okna PCV. Na powierzchnie mieszkania składają się oddzielna i jasna kuchnia ze spiżarką, salon z dużym panoramicznym oknem z widokiem na jezioro i Zaporę Rożnowską, sypialnia, łazienka. Ściany regipsowe wygładzone pomalowane na biało, dekoracyjnie ułożone lamele. Na podłogach ułożone panele, w kuchni i w łazience na podłogach płytki. Do mieszkania podłączony jest światłowód Orange. Lokal ogrzewany jest indywidualnie piecem gazowym kondensacyjnym. Do mieszkania przynależy duży balkon, piwnica ok. 8 m2 oraz komórka na zewnątrz budynku. Budynek jak i lokal ubezpieczone. Mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem widocznym na zdjęciach, Kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD - lodówka w zabudowie, piekarnik elektryczny, płyta indukcyjna, mikrofala oraz pralka w spiżarce. Łazienka wyposażona w kabinę prysznicową, WC, umywalkę. Salon wyposażony w meble, duży telewizor oraz sofę z funkcją spania. W sypialni znajduje się duże małżeńskie łóżko oraz szafa w zabudowie. Mieszkanie idealnie nadaje się jako drugie mieszkanie z dala od zgiełku miasta aby spokojnie wypocząć nad Jeziorem w otoczeniu zieleni, lasów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w terenie.

Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Sklep, Kościół, Przystań, Restauracja, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Jezioro

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej