Nowy Sącz

ul. Królowej Jadwigi

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
319 000 PLN
Cena za m2
6 717,20 PLN
Powierzchnia
47,49 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1989
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Otwarta
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Numer oferty
631/4897/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 47,49 m2, usytuowane na IV piętrze w bloku IV piętrowym na osiedlu Millenium przy ul. Królowej Jadwigi. Na powierzchnię mieszkania składają się oddzielna sypialnia, salon z garderobą, otwarta kuchnia, łazienka i przedpokój. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica. Pokoje częściowo umeblowane, ściany w gładzi malowane, na podłogach w pokojach panele. Kuchnia wyposażona w meble oraz kuchenkę gazową z piekarnikiem. Łazienka wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę, pralkę oraz WC. W salonie na wyposażeniu sofa z funkcją spania oraz stolik kawowy. W sypialni na wyposażeniu łóżko, biurko i szafa w stałej zabudowie. Bardzo dobra lokalizacja ze względu na bliskość szkoły, żłobka, przedszkola, punkty handlowo - usługowe, przystanki komunikacji miejskiej, przychodnie zdrowia. Teren osiedla zadbany z dużą ilością zieleni oraz dobrze zorganizowane place zabaw dla dzieci. Wokół miejsca postojowe. Zapraszam do zapoznania się z ofertą w terenie.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 22548

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie za co biuro nie ponosi odpowiedzialności.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Zabudowa niska, Kościół, Sklep, Apteka, Rzeka, Szpital, Hala sportowa, Plac zabaw, Centrum handlowe, Restauracja, Przedszkole, Szkoła, Bank, Fitness
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej