Nowy Sącz

ul. Henryka Sienkiewicza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
349 000 PLN
Cena za m2
8 015,62 PLN
Powierzchnia
43,54 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1978
Piętro
2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Numer oferty
644/4897/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą prawo do lokalu mieszkalnego położonego w bloku IV piętrowym na II piętrze przy ulicy Sienkiewicza. Mieszkanie o powierzchni 43,54 m2, na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Mieszkanie do sprzedaży z wyposażeniem widocznym na zdjęciu. Kuchnia - meble na wymiar wraz ze sprzętem AGD lodówka, pralka, piekarnik, okap, płyta gazowa, mikrofala, stół i krzesła. Mały pokoik z półkami i biurkiem. W salonie w oknach założone rolety antywłamaniowe. Łazienka w płytkach wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę i WC. Ściany malowane, częściowo położona tapeta, okna PCV, nowsze kaloryfery. Zamontowany system alarmowy. Wymienione instalacje gazowa, wodna, elektryczna. Bardzo dobra lokalizacja zaparzamy do zapoznania się z ofertą w terenie.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
  • Dostępne w okolicy: Fitness, Sklep, Przychodnia lekarska, Kościół, Hala sportowa, Zabudowa niska, Apteka, Przedszkole, Szpital, Park, Plac zabaw, Bank, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej