Nowy Sącz

ul. Podmłynie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
390 000 PLN
Cena za m2
9 418,01 PLN
Powierzchnia
41,41 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2020
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
1
Liczba tarasów
1
Winda
Tak
Komórka
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
1
Numer oferty
615/4897/OMS

Opis nieruchomości

PODPISANA UMOWA PRZEDWSTĘPNA!!

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o pow. 41,41 m2, usytuowane na IV p. w IV-piętrowym bloku.
Mieszkanie w stanie deweloperskim, do wykończenia. Na powierzchnię mieszkania składają się: przedpokój o powierzchni 3,99 m2, salon z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 21,22 m2, łazienka 5,98m2 oraz sypialnia 10,22m2.
Lokal mieszkalny posiada duży balkon, na który wyjście jest z salonu oraz sypialni. Z balkonu schody zewnętrzne, prowadzące na prywatny taras przynależny tylko do tego mieszkania znajdujący się na dachu.
Blok posiada monitoring, domofon z kodem wejściowym. Przestronna duża klatka schodowa.
Do mieszkania przynależna również komórka lokatorska o powierzchni 2,16m2 oraz miejsce postojowe w garażu, zawarte w cenie. Brama wjazdowa otwierana na pilota.
Blok posiada zamontowany zmiękczacz wody.
Centralne ogrzewanie oraz podgrzewanie wody własne piecem gazowym dwufunkcyjnym. Piec, grzejniki oraz sterownik do pieca na mieszkaniu.
Spokojna, cicha okolica. Bardzo dobry dojazd do centrum ok 1,6 km.
Zapraszamy do zapoznania się ofertą w terenie.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873

Kontakt

Paulina Maciuszek-Kos

Paulina Maciuszek-Kos

Telefon:
531159873
E-mail:
paulina.house@wp.pl
Numer licencji:
22548

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej