Nowy Sącz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
99 000 PLN
Cena za m2
2 605,26 PLN
Powierzchnia
38 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Rodzaj budynku
Gabinet
Przeznaczenie
Inne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Dobry
Parking naziemny
Tak
Rodzaj ogrzewania
Gazowe, CO własne

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest murowany budynek usługowy o całkowitej powierzchni 38 m2, posadowiony na gruncie spółdzielni na osiedlu Barskie. Lokal został przystosowany do prowadzenia gabinetu kosmetycznego, salonu fryzjerskiego, stylizacji paznokci i rzęs.
Czynsz do spółdzielni jest w wysokości 930 zł co miesiąc. W budynku jest dostępna woda i kanalizacja miejska, prąd oraz własne ogrzewanie CO gazowe - piec gazowy dwufunkcyjny. Budynek wybudowany metodą tradycyjną murowany i ocieplony. Funkcjonujący salon kosmetyczny posiada odbiór odbiór sanepidu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w terenie.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej