Nawojowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
597 000 PLN
Cena za m2
119,86 PLN
Powierzchnia działki
4 981 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
45
Długość działki (mb.)
120
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak
Numer oferty
105/4897/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest działka, znajdująca się w Nawojowej o łącznej pow. 49,81 arów. Z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka jest terenem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka sprzedawana w całości ale nabywca może sobie podzielić na mniejsze działki. Spokojna okolica domów jednorodzinnych. Ok 2 km od centrum Nawojowa. Udział w drodze dojazdowej, od drogi głównej. Nadaje się pod zabudowę bliźniaczą, szeregową. W pobliskiej okolicy dostępne sklepy, restauracje, apteka, bank, centrum handlowe, kościół, przystanki autobusowe. Oferta godna uwagi. Na działce można również zrealizować inwestycję w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w terenie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura na stronie www.house.nieruchomosci.pl

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Bar, Sklep, Apteka, Las, Przedszkole, Kościół, Rzeka, Restauracja, Bank, Szkoła, Centrum handlowe, Fitness
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Widok na: Las, Inne budynki, Pola, Podwórko

Kontakt

Paulina Maciuszek-Kos

Paulina Maciuszek-Kos

Telefon:
531159873
E-mail:
paulina.house@wp.pl
Numer licencji:
22548

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej