Stary Sącz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
75 000 PLN
Cena za m2
168,54 PLN
Powierzchnia działki
445 m2
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Szerokość działki (mb.)
15
Długość działki (mb.)
30
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Numer oferty
87/4897/OGS

Opis nieruchomości

Domek rekreacyjny, murowany o pow. 25m2 na działce o pow 445 m2, która kształtem zbliżona jest do prostokąta.
Domek znajduje się na ogródkach działkowych ROD "POPRAD" w Starym Sączu. W zeszłym sezonie przeszedł generalny remont. Została doprowadzona woda do całego domku, zrobiona łazienka od podstaw, kominek z ogrzewaniem na cały domek, sufit ocieplony i podwieszony. Posiada tez poddasze na którym znajduje się hydrofor, tak aby woda była cały rok (woda podgrzewana elektrycznie).

Łączą się tu dwie rzeki – Dunajec i Poprad (10 min spacerkiem). Krzyżują się tu również dwa trakty wiodące przez Muszynę na Słowację oraz na Podhale. Większość obszaru gminy leży w obszarze Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Trasa rowerowa Velo Dunajec, drewniany ołtarz papieski, który jako jeden z nielicznych w Polsce nie został rozebrany po pielgrzymce Ojca Świętego, Klasztor Sióstr Klarysek, Leśne Molo, Bobrowisko, Stawy Stary Sącz, który w lecie tętni życiem to jedne z licznych atrakcji, które zachęcają by odwiedzać te tereny.
Przepiękna malownicza okolica 5 minut spacerkiem do rynku. W pobliżu sklepy również m.in. Biedronka.
Całkowite opłaty roczne to 280zl stała opłata, śmieci ok.14zl/rok, prąd w granicach 40zl/miesiąc w zależności od użytkowania.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej