Nowy Sącz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 200 000 PLN
Cena za m2
4 618,05 PLN
Powierzchnia
259,85 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
925 m2
Powierzchnia użytkowa
185,81 m2
Rok budowy
1999
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
9
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
CO własne, Gazowe
Liczba balkonów
2
Liczba tarasów
1
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
197/4897/ODS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 185,51 m2 oraz powierzchni całkowitej 259,85 m2, posadowiony na działce o pow. 9,25 ar. Dom składa się z 3 lokali mieszkalnych z osobnymi wejściami o pow. użytkowych ok 106,8 m2 + 28,25 m2 + 50,46 m2. Budynek budowany metodą tradycyjną z Ytong z ociepleniem wewnętrznym. Dach pokryty dachówką. Stolarka okienna oraz drzwiowa drewniana nowego typu. Ogrzewanie piecem gazowym oraz kominek z płaszczem wodnym. Woda podgrzewana piecem gazem, zasobnik na wodę Wodociąg oran kanalizacja miejskie. Pierwszy lokal mieszkalny z użytkowym poddaszem składa się z 3 oddzielnych sypialni, jedna z garderobą i balkonem, dwóch łazienek, salonu z kuchnią, wiatrołapu, hallu, spiżarni. Z salonu wyjście na taras. Łazienki w płytkach, wyposażone w toaletę, wannę, umywalki. Meble kuchenne oraz sprzęt AGD w zabudowie kuchennej. Wyposażona w piekarnik elektryczny, płytę grzewczą elektryczną, okap, lodówkę, zmywarkę. Drugi lokal parterowy składający się z przejściowej kuchni oraz pokoju dziennego z sypialnią oraz łazienki. Łazienka w płytkach, wyposażona w wannę, toaletę i umywalkę. Kuchnia wyposażona w meble w zabudowie, piekarnik elektryczny, płytę grzewcza elektryczną, okap. Trzeci lokal mieszkalny zaadoptowany z poddasza z wyjściem na strych. Składa z sie wiatrołapu, kuchni, części komunikacyjnej z balkonem, 3 oddzielnych sypialni, łazienki. Z jednej sypialni wyjście na użytowy strych. Wejście do lokalu mieszkalnego po schodach zewnętrznych od boku budynku. Łazienka w płytkach, wyposażona w kabinę prysznicową, toaletę, wannę, umywalkę. Kuchnia wyposażona w meble w zabudowie ze sprzętem AGD: mała lodówka, piekarnik elektryczny, płyta elektryczna. W lokalu drugim parterowym prowadzona była działalność gospodarcza, możliwość powrotu do lokalu użytkowego. Ogród zagospodarowany, drzewka, krzewy, drewniany budynek gospodarczy. Podjazd wybrukowany. Działka narożna o ksztalcie trapezu, w całości ogrodzona siatką, od przodu brama wjazdowa oraz bramka wejściowa drewniane. Dojazd bezpośredni drogą główna asfaltową. Odległość od centrum o 3 km. W pobliżu sklepy, restauracje, szkoła, przedszkole, centrum handlowe. Zapraszamy do zapozania się z oferta w terenie.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Paulina tel. 531 159 873
Beata 533 200 121

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Bar, Centrum handlowe, Apteka, Kościół, Restauracja, Sklep, Szkoła, Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko, Pola, Inne budynki

Kontakt

Paulina Maciuszek-Kos

Paulina Maciuszek-Kos

Telefon:
531159873
E-mail:
paulina.house@wp.pl
Numer licencji:
22548

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej