Nowy Sącz

ul. Władysława Barbackiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 600 PLN
Kaucja
3200
Powierzchnia
80 m2
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2015
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Widna
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Numer oferty
200/4897/OMW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 80m2 położone na IVp / poddasze w bloku na prestiżowym osiedlu Wólki w Nowym Sączu.
Na powierzchnię mieszkania składają się 2 sypialnie, salon, jasną i oddzielna kuchnia i łazienkę z WC, dodatkowo miejsce postojowe na terenie zamkniętym. Pokoje dobrze naświetlone bez wyposażenia! Kuchnia z meblami na wymiar wyposażona w sprzęt AGD ( płytę elektryczna, piekarnik, zmywarkę, zlew). Łazienka wyłożona płytkami z wanną i WC. Na wyposażeniu brak lodówki i pralki oraz mebli. Ściany w gładzi pomalowane na biało, na podłogach panele i płytki, nowe drzwi wejściowe!
Na terenie zamkniętym miejsca postojowe. Niskie koszty utrzymania mieszkania ok. 350 zł opłata do wspólnoty ( w tym ogrzewanie, wywóz śmieci, zimna i ciepła woda), ogrzewanie miejskie. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu sklepy, piekarnie, fitness, apteka całodobowa, szkoła, banki. Cena 1 600 + kaucja dwumiesięczna+ prąd. Wolne od zaraz!

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej