Nowy Sącz

ul. Batalionów Chłopskich

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 800 PLN
Kaucja
3600
Powierzchnia
73 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Blok
Rok budowy
1986
Piętro
10
Liczba pięter
10
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Otwarta
Liczba balkonów
1
Numer oferty
257/4897/OMW

Opis nieruchomości

Oferta naszego biura wzbogaciła się o rozkładowe mieszkanie w bloku 10 piętrowym przy ul. Batalionów Chłopskich. Mieszkanie o powierzchni 73 m2 komfortowo wykończone, wyposażone i częściowo umeblowane. Na powierzchnię mieszkania składają się salon z wyjściem na balkon, sypialnia, oddzielny pokój, otwarta kuchnia z jadalnią, przedpokój oraz łazienka. Na podłogach w pokojach ułożona deska dębowa, ściany w gładzi pomalowane na spokojne i jasne kolory dobrze kontrastujące z kolorem paneli. Kuchnia wyposażona w meble robione na wymiar wraz z zabudowanym sprzętem AGD - piekarnik elektryczny, płyta indukcyjna oraz zmywarka lodówka wolnostojąca. Łazienka komfortowo wykonana, wyposażona w kabinę prysznicową z deszczownią, WC oraz pralkę. W salonie na wyposażeniu pozostaje sofa oraz szafa w stałej zabudowie i szafka pod RTV, telewizor. Sypialnia wyposażona w dużą szafę w stałej zabudowie oraz łóżko. Bardzo dobra lokalizacja ze względu na bliski dostęp do sklepów, marketów, szkoły, przedszkola, przystanków komunikacji miejskiej, apteki, przychodni zdrowia. W pobliżu znajduje się również kompleks sportowy - korty, miasteczko rowerowe, basen, lodowisko, siłownie, fitness oraz Galeria Handlowa Trzy Korony. Odstępne dla właściciela to 1 800 zł, wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 3600 zł. Dodatkowe opłaty to czynsz administracyjny do spółdzielni mieszkaniowej oraz opłata za prąd. W czynszu rozliczana jest ciepła i zimna woda, CO, śmieci dlatego też kwota czynszu jest ruchoma zależna od zużycia wody. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w terenie oraz do przeglądania naszej strony www.house.nierucomosci.pl.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
  • Dostępne w okolicy: Basen, Przychodnia lekarska, Zabudowa niska, Bar, Bazarek, Przedszkole, Uczelnia, Sklep, Apteka, Hala sportowa, Szkoła, Centrum handlowe, Szpital, Plac zabaw, Rzeka, Kościół, Bank, Restauracja, Kort tenisowy, Fitnes
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Góry, Inne budynki, Podwórko

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej