Nowy Sącz

ul. Stadnickich

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 000 PLN
Kaucja
4000
Powierzchnia
60,50 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Rok budowy
2021
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks
Liczba tarasów
1
Ogród
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Numer oferty
274/4897/OMW

Opis nieruchomości

WYNAJĘTE !!!!
Przedmiotem wynajmu jest apartament o powierzchni 60,5 m2, usytuowany na parterze budynku mieszkalnego w cichej i spokojnej dzielnicy Nowego Sącza przy ulicy Stadnickich. Na powierzchnię mieszkania składają się dwa oddzielne pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka i przedpokój. Do mieszkania przynależy taras z ogródkiem oraz miejsce postojowe na ogrodzonym terenie. Lokal mieszkalny jest nowy, wykończony w wyższym standardzie. Na podłogach w części kuchennej, komunikacji oraz w łazience płytki Gres, na podłogach w pokojach ułożone są panele. Ściany w gładzi pomalowane na jasne kolory. Łazienka wyłożona płytkami wyposażona w kabinę prysznicową, WC, umywalkę oraz pralkę. Sypialnie nie umeblowane, na wyposażeniu duża szafa w przedpokoju. Kuchnia wyposażona w meble na wymiar z nowoczesnej płyty meblowej w kolorze czarnym matowym z drewnem, wyposażona w sprzęt AGD - lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny, mikrofalę, zmywarkę. Salon do dowolnej własnej aranżacji. Cały teren jest ogrodzony z bramą wjazdową na pilota oraz z bramką kodem dostępu. Bardzo dobra lokalizacja ze względu na ciszę i spokój. Blisko znajduje się szkoła, sklep Lewiatan, przystanek komunikacji miejskiej. Odstępne dla właściciela 2000 zł, dodatkowo płatne media - prąd, woda, gaz i śmieci. W mieszkaniu rozprowadzony jest dostęp do Internetu oraz TV. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 4000 zł.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji na stronie www.house.nieruchomosci.pl

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Dostępne w okolicy: Hala sportowa, Kościół, Szkoła, Zabudowa niska, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Góry, Pola, Podwórko

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej