Nowy Sącz

ul. mjr. Hubala

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 600 PLN
Kaucja
2000
Powierzchnia
56 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Blok
Rok budowy
1980
Piętro
2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Numer oferty
239/4897/OMW

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na II piętrze w bloku IV piętrowym przy ulicy Hubala. Na powierzchnie mieszkania składają się 3 oddzielne pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka i WC. Mieszkanie wyposażone i umeblowane. Na podłogach w pokojach ułożone są parkiety, w kuchni i przedpokoju płytki. Kuchnia wyposażona w meble, kuchenkę gazowo - elektryczną oraz lodówkę. Łazienka w płytkach wyposażona w wannę i umywalkę, pralkę, WC osobno. Mieszkanie zadbane i słoneczne z wystawą okien na południe i zachód, duży balkon. Bardzo dobra lokalizacja ze względu na bliski dostęp do szkół, przedszkoli, przychodni zdrowia, punktów usługowych, galerii handlowych i marketów, przystanków komunikacji miejskiej. Wokół dużo zieleni, miejsc postojowych, zadbanych placów zabaw. Odstępne dla właściciela w wysokości 1600 zł, dodatkowo płatny czynsz do administracji ok. 550 zł oraz media. Wymagana kaucja zabezpieczającą w wysokości 2000 zł. Oferta godna polecenia. Zapraszam do zapoznania się z ofertą w terenie.


Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Plac zabaw, Bar, Zabudowa niska, Przedszkole, Szpital, Bank, Basen, Hala sportowa, Kościół, Centrum handlowe, Szkoła, Fitnes, Kort tenisowy, Restauracja, Uczelnia, Przychodnia lekarska, Apteka, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej