Nowy Sącz

al. Stefana Batorego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 700 PLN
Kaucja
3200
Powierzchnia
55,50 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1960
Piętro
2
Liczba pięter
5
Liczba pokoi
4
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
240/4897/OMW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia mieszkanie wynajem z przeznaczeniem na mieszkanie lub na biuro rachunkowe/kancelarie notarialną/ biuro doradcze.
Na powierzchni 55,5 m2 znajdują się 4 niezależne pomieszczenia, kuchnia oraz łazienka. Lokal w bloku mieszkalnym na 2 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu przydworcowym przy głównej ulicy. Teren znakomicie skomunikowany. Dodatkowym atutem jest bliskość instytucji użytku publicznego jak przychodnie, dworzec PKP, Hotel Orbis, apteki, szkoły podstawowe oraz średnie, sklepy, kościół, przystanki autobusowe, instytut wyższej szkoły zawodowej, biblioteka PWSZ itp.
Jest możliwość wynajęcia garażu murowanego w wysokości 300 zł. Znajdujący się w sąsiedztwie.
Jest możliwość doposażenia. Odstępne dla właściciela 1700 zł, kaucja zabezpieczająca 3200 zł, dodatkowo płatne czynsz administracyjny ( ok. 420 zł.) oraz media prąd i gaz.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej