Nowy Sącz

al. Aleje Wolności

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 000 PLN
Kaucja
4000
Powierzchnia
54 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Rok budowy
2023
Piętro
2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
1
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
265/4897/OMW

Opis nieruchomości

Oferta naszego biura wzbogaciła się o mieszkanie w apartamentowcu w Centrum miasta przy Alejach Wolności. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 na II piętrze z przynależnym miejscem postojowym w garażu podziemnym. Na powierzchnię mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia, łazienka i duża oddzielna garderoba, przedpokój. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Na podłogach w pokojach panele, ściany w gładzi. Na podłogach w części kuchennej i przedpokoju przedpokoju płytki. Kuchnia wyposażona w meble na wymiar oraz lodówkę, zmywarkę, piekarnik elektryczny i płytę indukcyjną. Łazienka w płytkach wyposażona w kabinę prysznicową, WC, umywalkę oraz pralkę. Na wyposażeniu szafa w stałej zabudowie w przedpokoju. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Bardzo dobra lokalizacja, blisko Centrum, przystanki komunikacji miejskiej, szkoły, przedszkole, punkty handlowo - usługowe, sklepy. Odstępne dla właściciela 2000 zł, - w tym jest również opłata za miejsce postojowe w garażu. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 4 000 zł. Dodatkowo płatne media (woda ciepła i zimna, CO, śmieci to kwota ok. 400 zł - przy 2 och osobach. Prąd wg zużycia). Oferta godna polecenia. Zapraszam na prezentację.

Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873
Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 22548

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej