Nowy Sącz

ul. Klasztorna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 400 PLN
Kaucja
1400
Powierzchnia
49 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Blok
Rok budowy
1980
Piętro
2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Widna
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
199/4897/OMW

Opis nieruchomości

WYNAJĘTE !!!

Przedmiotem wynajmu jest lokal mieszkalny o powierzchni 48 m2, usytuowany na II piętrze w bloku IV piętrowym na osiedlu Millenium przy ulicy Klasztornej. Na powierzchnię mieszkania składają się dwie oddzielne sypialnie, salon z wyjściem na balkon, łazienka oraz jasna i oddzielna kuchnia. Mieszkanie przeszło remont na podłogach w pokojach ułożone nowe jasne panele, ściany w gładzi pomalowane na biało. W przedpokoju oraz w kuchni na podłogach ułożone nowe płytki gresowe. Łazienka w płytkach wyposażona w wannę, umywalkę oraz pralkę. Kuchnia wyposażona w meble oraz lodówkę, na wyposażeniu kuchenka gazowo - elektryczna. Mieszkanie zostało odświeżone, została wymieniona instalacja elektryczna oraz wodna, nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne W przedpokoju na wyposażeniu szafa w stałej zabudowie. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu przedszkole, szkoła, przychodnia zdrowia, apteki, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, kościół. Osiedle zielone, zadbane z zabezpieczonymi miejscami postojowymi oraz dobrze zorganizowanymi placami zabaw dla dzieci. W niedalekiej odległości znajdują się również ścieżki rowerowe oraz miejsca spacerowe. W rachubę wchodzi najem długoterminowy (min 1 rok). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w terenie.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej