Nowy Sącz

al. Stefana Batorego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 700 PLN
Kaucja
3400
Powierzchnia
48 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
2017
Piętro
1
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Numer oferty
190/4897/OMW

Opis nieruchomości

WYNAJĘTE !!!

Przedmiotem wynajmu jest lokal mieszkalny w apartamentowcu przy ulicy Batorego. Mieszkanie wykończone do zamieszkania o powierzchni 48 m2 usytuowany na I piętrze z balkonem. Na powierzchnię mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i przedpokój. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na wewnętrznym i zamkniętym parkingu. Kuchnia wyposażona w meble wraz ze sprzętem AGD - lodówka, piekarnik elektryczny, zmywarka, okap, płyta indukcyjna, czajnik elektryczny. Salon - krzesła barowe, sofa z funkcją spania, stolik kawowy, szafa, komoda i witryna. Sypialnia wyposażona - duże łóżko 2-osobowe, szafki nocne, podwójna szafa PAX, biurko, półka stojąca i lustro. Przedpokój - szafka na buty, wieszaki. łazienka w płytkach wyposażona w kabinę prysznicową, WC, pralka, umywalka, półka na kosmetyki.
Mieszkanie ogrzewane miejskim ogrzewaniem, dostarczana jest ciepła i zimna woda. W budynku znajduje się winda. Opłaty związane z utrzymaniem to odstępne plus media. Odstępne 1700 zł, kaucja wymagana jest w podwójnej wysokości 3400 zł. Nie ma czynszu do spółdzielni!
Doskonała lokalizacja, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, Przychodnia Zdrowia Batorego, dworzec PKP, dworzec MPK, hotel Beskid, szkoła podstawowa, liceum, kościół, poczta, niedaleko park.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.


Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej