Nowy Sącz

ul. Grodzka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 100 PLN
Kaucja
2200
Powierzchnia
46,85 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rok budowy
2009
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Numer oferty
120/4897/OMW

Opis nieruchomości

Przedmiotem wynajmu jest lokal mieszkalny o powierzchni 46,85 m2, usytuowany na III piętrze budynku mieszkalno - biurowym w ścisłym Centrum. Na powierzchnię mieszkania składają się dwa oddzielne pokoje, oddziela i jasna kuchnia, łazienka i przedpokój. Lokal mieszkalny jest częściowo umeblowany, ściany pomalowane, na podłogach w pokojach ułożone panele, w łazience, kuchni i części komunikacji ułożone są płytki. W sypialni znajduje się łóżko, komoda. Kuchnia wyposażona w meble na wymiar ze sprzętem AGD - lodówka, płyta indukcyjna. W pokojach łóżka i pojedyncze regały. Łazienka w płytkach wyposażona w wannę, umywalkę, WC oraz pralkę. Cały teren jest ogrodzony z monitoringiem oraz kodem dostępu i bramą wjazdową na pilota. Bardzo dobra lokalizacja ze względu na bliski dostęp do placówek kulturalno - oświatowych, w pobliżu znajduje się Park, przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, apteki, przychodnie zdrowia. Odstępne dla właściciela 1100 zł, dodatkowo płatny czynsz do wspólnoty około 380 zł (w ramach czynszu jest opłata za CO, ciepłą i zimną wodę oraz śmieci), oraz dodatkowo opłata za prąd. W mieszkaniu rozprowadzony jest dostęp do internetu oraz TV kablowej. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 2200 zł. Obowiązuje tylko umowa najmu okazjonalnego.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji na stronie www.house.nieruchomosci.pl

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Apteka, Zabudowa niska, Uczelnia, Sklep, Przedszkole, Szkoła, Park, Szpital, Hala sportowa, Plac zabaw, Bar, Kościół, Bank, Fitnes, Kort tenisowy, Basen, Centrum handlowe, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej