Nowy Sącz

ul. Hugo Kołłątaja

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 300 PLN
Kaucja
2600
Powierzchnia
46,11 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1971
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Numer oferty
262/4897/OMW

Opis nieruchomości

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie usytuowane na IV piętrze w bloku IV piętrowym na osiedlu Kochanowskiego przy ul. Kołłątaja o powierzchni 46 m2. Na powierzchnię mieszkania składają się salon, sypialnia, kuchnia i łazienka. Mieszkanie jest wyposażone i umeblowane. Ściany malowane, na podłogach w pokojach i przedpokoju panele. W kuchni płytki. Kuchnia wyposażona w meble robione na wymiar, kuchenkę gazowo - elektryczną, mikrofalę, lodówkę, zamrażarkę, zmywarkę, stół i krzesła. Salon wyposażony w sofę z funkcją spania oraz meblościankę. W przedpokoju szafa. Łazienka wyposażona w wannę, umywalkę, WC i pralkę. Odstępne dla właściciela 1300 zł, dodatkowo płatny czynsz administracyjny w wysokości około 450 zł/ 2 osoby oraz media. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 2600 zł. Bardzo dobra lokalizacja, blisko do Centrum, szkół, przedszkoli, sklepów, marketów. W pobliżu centrum handlowe TRZY KORONY, bardzo dobrze zorganizowane miejsca postojowe wokół bloku, zadbane place zabaw dla dzieci oraz tereny zielone wokół bloków. Blisko przystanki komunikacji miejskiej, wokół miejsca spacerowe, ścieżki rowerowe, siłownia. Zapraszam do zapoznania się z ofertą w terenie.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873
Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 22548

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie za co biuro nie ponosi odpowiedzialności.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.3
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Szpital, Park, Rzeka, Plac zabaw, Hala sportowa, Kościół, Bar, Zabudowa niska, Apteka, Sklep, Uczelnia, Przychodnia lekarska, Fitnes, Bank, Basen, Kort tenisowy, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej