Nowy Sącz

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 750 PLN
Kaucja
1750
Powierzchnia
45 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rok budowy
2010
Piętro
2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
1
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
2
Numer oferty
198/4897/OMW

Opis nieruchomości

Poszukujesz mieszkania komfortowego w cichej i spokojnej okolicy ? ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Przedmiotem wynajmu jest komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na II piętrze budynku II piętrowego na osiedlu Kochanowskiego. Mieszkanie w pełni wyposażone w meble i sprzęt AGD składa się z pokoju, aneksu kuchennego, przedpokoju i łazienki. Ściany w mieszkaniu w gładzi z położoną ozdobnie tapetą, na podłodze deska barlinecka wysokiej jakości. W pokoju na wyposażeniu sofa rozkładana, ława, meble, biurko i krzesło do biurka, stolik pod RTV. Aneks kuchenny wyposażony w meble na wymiar oraz sprzęt AGD w zabudowie. Łazienka w nowoczesnych płytkach wysokiej jakości wyposażona w wannę, WC, umywalkę i pralkę. W przedpokoju szafy w stałej zabudowie. Cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie domów jednorodzinnych z miejscami postojowymi na zamkniętej posesji z bramą wjazdową otwieraną na pilota. Całość nieruchomości chroniona, założony monitoring oraz wejście na teren z kodem dostępu. Idealne mieszkanie dla kadry menagerskiej firm działających w Nowym Sączu jak i również dla kadry profesorskiej działających uczelni w Nowym Sączu. Bardzo blisko do ścisłego Centrum. W najbliższym otoczeniu ścieżki rowerowe i miejsca spacerowe. Zapraszam do prezentacji w dogodnym terminie.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.4
  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Centrum handlowe, Przedszkole, Szkoła, Park, Fitnes, Hala sportowa, Szpital, Kort tenisowy, Basen, Bank, Kościół, Plac zabaw, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Park/skwer, Rzeka

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej