Nowy Sącz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 300 PLN
Kaucja
2600
Powierzchnia
45 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Dom wielolokalowy
Rok budowy
2010
Piętro
1
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Numer oferty
192/4897/OMW

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest komfortowy, bez czynszowy apartament w budynku usługowo - mieszkalnym usytuowany na I piętrze w budynku II piętrowym na osiedlu Kochanowskim o powierzchni 45 m2. Na powierzchnię mieszkania składają się dwie oddzielne sypialnie, łazienka, kuchnia otwarta z jadalnią. Mieszkanie wyposażone i umeblowane. Ściany w gładzi, pomalowane na jasne kolory, na podłogach w pokojach wysokiej jakości panele. W kuchni i w części komunikacji płytki gresowe. Kuchnia wyposażona w meble na wymiar, kuchenkę gazowo - elektryczną, lodówkę, stół i krzesła. W pokojach łóżka i szafy. Łazienka wyposażona w wannę, umywalkę, WC. Mieszkanie ogrzewane gazem, piec dwu funkcyjny. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na zamkniętym terenie. Odstępne dla właściciela 1300 zł, dodatkowo płatne media. Wymagana kaucja zabezpieczającą w wysokości 2600 zł. Bardzo dobra lokalizacja, blisko do Centrum, szkół, przedszkoli, sklepów, marketów. Blisko przystanki komunikacji miejskiej, wokół miejsca spacerowe, ścieżki rowerowe. Zapraszam do zapoznania się z ofertą w terenie.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.5
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Restauracja, Park, Szkoła, Sklep, Apteka, Zabudowa niska, Kościół, Hala sportowa, Plac zabaw, Przychodnia lekarska, Rzeka, Szpital, Przedszkole, Bar
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej