Nowy Sącz

ul. Naściszowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 000 PLN
Kaucja
3000
Powierzchnia
43 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Blok
Rok budowy
2020
Piętro
2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
252/4897/OMW

Opis nieruchomości

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie o powierzchni 43 m2, usytuowany na II piętrze bloku na osiedlu Kochanowskiego. Blok usytuowany jest w dzielnicy domów jednorodzinnych. Na powierzchnię mieszkania składają się oddzielna sypialnia, salon z otwartą kuchnią i wyjściem na bardzo duży balkon, łazienka i przedpokój. Lokal mieszkalny jest nowy wykończony w nowoczesnym i spokojnym stylu. Na podłogach w pokojach ułożone są parkiety, ściany w gładzi pomalowane na jasny kolor. W części komunikacji i w części kuchennej na podłogach płytki gresowe. Sypialnia wyposażona w dużą szafę w stałej zabudowie. Salon nie wyposażony, kuchnia wyposażony w meble wykonane na wymiar wraz z zabudowanym sprzętem AGD - płyta indukcyjna, okap, zmywarka oraz lodówka. Łazienka w płytkach wyposażona w kabinę prysznicową, WC, umywalkę. W przedpokoju szafa w stałej zabudowie oraz wieszak i półka na buty. CO oraz ciepła woda dostarczane z MPC. Cały teren jest ogrodzony z podjazdem dla inwalidów i windą. Bardzo dobra lokalizacja ze względu na bliski dostęp do placówek kulturalno - oświatowych, w pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola,, przystanki komunikacji miejskiej, apteki, przychodnie zdrowia, baseny, ścieżki rowerowe oraz wiele miejsc spacerowych. Odstępne dla właściciela 2000 zł, dodatkowo płatny czynsz do wspólnoty około 350 zł (CO, ciepła i zimna woda), dodatkowo płatny prąd. W mieszkaniu rozprowadzony jest dostęp do internetu oraz TV kablowej. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 3000 zł. Do lokalu mieszkalnego przynależne miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska. Oferta godna polecenia.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji na stronie www.house.nieruchomosci.pl

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Hala sportowa, Przychodnia lekarska, Bar, Kościół, Apteka, Uczelnia, Sklep, Basen, Szkoła, Bank, Fitnes, Kort tenisowy, Plac zabaw, Centrum handlowe, Restauracja, Przedszkole, Rzeka, Szpital
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej