Nowy Sącz

ul. Nawojowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 000 PLN
Kaucja
2000
Powierzchnia
38 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Blok
Rok budowy
1977
Piętro
1
Liczba pięter
10
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Numer oferty
222/4897/OMW

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku 10 piętrowym na osiedlu Millenium o powierzchni 38 m2. Na powierzchnię mieszkania składają się salon, sypialnia, kuchnia i łazienka. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane. Ściany częściowo w gładzi częściowo tynk ozdobny, na podłogach w pokojach panele. W kuchni i w części komunikacji płytki. Kuchnia wyposażona w meble na wymiar, płytę gazową w zabudowie, piekarnik elektryczny, lodówkę, zmywarkę, mikrofalę. Salon wyposażony w meble oraz komplet wypoczynkowy, mniejszy pokój - kanapa i meble, w przedpokoju szafa w stałej zabudowie. Łazienka wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę, WC i pralkę. Odstępne dla właściciela 1000 zł, dodatkowo płatny czynsz administracyjny w wysokości około 360 - 400 zł i media. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 2000 zł. Bardzo dobra lokalizacja, blisko do Centrum, szkół, przedszkoli, sklepów, marketów. w pobliżu centrum handlowe EUROPA, bardzo dobrze zorganizowane miejsca postojowe wokół bloku, zadbane place zabaw dla dzieci oraz tereny zielone wokół bloków. Blisko przystanki komunikacji miejskiej, wokół miejsca spacerowe, ścieżki rowerowe. Zapraszam do zapoznania się z ofertą w terenie.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Apteka, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Plac zabaw, Fitnes, Przychodnia lekarska, Uczelnia, Sklep, Hala sportowa, Kościół, Bank, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej