Nowy Sącz

ul. Naściszowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 600 PLN
Kaucja
3000
Powierzchnia
37,77 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Blok
Rok budowy
2018
Piętro
2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
1
Komórka
Tak
Numer oferty
236/4897/OMW

Opis nieruchomości

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie o powierzchni 37,77 m2, usytuowany na II piętrze bloku na osiedlu Kochanowskiego. Blok usytuowany jest w dzielnicy domów jednorodzinnych i innych bloków. Na powierzchnię mieszkania składają się oddzielna sypialnia, salon z otwartą kuchnią i wyjściem na duży balkon, łazienka i przedpokój. Lokal mieszkalny jest nowy wykończony w nowoczesnym i spokojnym stylu. Na podłogach w pokojach ułożone są parkiety, ściany w gładzi pomalowane na jasny kolor. W części komunikacji i w części kuchennej na podłogach płytki gresowe. W sypialni szafa w stałej zabudowie. Salon nie wyposażony, kuchnia wyposażony w meble wykonane na wymiar, na wyposażeniu znajduje się kuchenka elektryczna, lodówka. Łazienka w płytkach wyposażona w kabinę prysznicową, WC, umywalkę i pralkę. CO oraz ciepła woda dostarczane z MPC. Cały teren jest ogrodzony z podjazdem dla inwalidów i windą. Bardzo dobra lokalizacja ze względu na bliski dostęp do placówek kulturalno - oświatowych, w pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola,, przystanki komunikacji miejskiej, apteki, przychodnie zdrowia, baseny, ścieżki rowerowe oraz wiele miejsc spacerowych. Odstępne dla właściciela 1600 zł, dodatkowo płatny czynsz do wspólnoty około 300 zł (CO, śmieci, ciepła i zimna woda), dodatkowo płatny prąd. W mieszkaniu rozprowadzony jest dostęp do internetu oraz TV kablowej. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 3000 zł. Do lokalu mieszkalnego przynależna komórka lokatorska. Oferta godna polecenia.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji na stronie www.house.nieruchomosci.pl

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Uczelnia, Przychodnia lekarska, Bazarek, Sklep, Plac zabaw, Hala sportowa, Park, Rzeka, Zabudowa niska, Apteka, Kościół, Bar, Kort tenisowy, Restauracja, Bank, Basen, Przedszkole, Szpital, Centrum handlowe, Szkoła, Fitnes
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Góry, Inne budynki, Podwórko

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej