Nowy Sącz

ul. Tadeusza Rejtana

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 400 PLN
Kaucja
2800
Powierzchnia
37,67 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Blok
Rok budowy
1989
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Numer oferty
271/4897/OMW

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania do wynajęcia 2 pokojowe o powierzchni 37,67 m2, usytuowane na IV piętrze w bloku IV piętrowym przy ulicy Rejtana osiedle Millenium. Teren osiedla dobrze zagospodarowany, zielony z placami zabaw dla dzieci. Przed blokiem zabezpieczone miejsca postojowe. Na powierzchnię mieszkania składają się oddzielna sypialnia, salon, kuchnia i łazienka. W pokojach na podłogach panele, ściany w gładzi malowane na spokojne kolory, w łazience, w przedpokoju oraz w kuchni na podłodze ułożone są płytki. Salon wyposażony w sofę, komodę. W sypialni łóżko. Kuchnia wyposażona w meble kuchenne oraz sprzęt AGD - lodówka, kuchenka gazowo-elektryczna, stolik i krzesła. Łazienka w płytkach wyposażona w pralkę, kabinę prysznicową, WC i umywalkę. Odstępne dla właściciela 1400 zł, dodatkowo płatny czynsz do spółdzielni ok 450 zł. Dodatkowo płatny prąd i gaz. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 2800 zł. W pobliżu znajdują się sklepy, przedszkole, place zabaw dla dzieci, miejsca spacerowe, ścieżki rowerowe, Galeria Europa, przystanki komunikacji miejskiej oraz restauracje. Oferta godna polecenia.
Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami na naszej stronie www.house.nieruchomosci.pl


Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 22548

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Bank, Basen, Kort tenisowy, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Szpital, Plac zabaw, Hala sportowa, Kościół, Bar, Zabudowa niska, Apteka, Bazarek, Sklep, Przychodnia lekarska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej