Nowy Sącz

ul. Grodzka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 100 PLN
Kaucja
2200
Powierzchnia
37,32 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rok budowy
2000
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Widna
Numer oferty
140/4897/OMW

Opis nieruchomości

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie na poddaszu w budynku biurowo-mieszkalnym w Centrum miasta przy ul. Grodzkiej. Powierzchnia mieszkania po podłodze to 58 m2, odliczając skosy pozostaje 37,32 m2. Na tą powierzchnię składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Lokal mieszkalny zlokalizowany jest na III piętrze. Na podłogach w pokojach wykładziny dywanowe, w kuchni i w łazience płytki, w przedpokoju panele, ściany w gładzi malowane na jasne kolory. Mieszkanie odświeżone po poprzednim najemcy. Kuchnia wyposażona w podstawowe meble, płyta elektryczna w zabudowie i zlewozmywak. Łazienka w płytkach wyposażona w kabinę prysznicową i WC. Teren na którym jest mieszkanie jest ogrodzony z bramą zamykaną na pilota, domofonem oraz monitoringiem. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej, punkty usługowe. Bliski dostęp do wielu zakładów pracy.
Ciepła woda oraz ogrzewanie miejskie rozliczane w czynszu do wspólnoty czynsz wynosi około 340 zł uzależnione jest od zużycia wody, w czynszu płatny jest również fundusz remontowy, opłata administracyjna oraz śmieci. Dodatkową opłatą jest rachunek za prąd, oraz czynsz najmu dla właściciela 1100 zł. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 2200 zł. Oferta godna polecenia. Zapraszam na prezentację nieruchomości w terenie.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący: Beata tel 533 200 121
Paulina 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Kort tenisowy, Szkoła, Park, Kościół, Przedszkole, Fitnes, Bank, Plac zabaw, Basen, Restauracja, Szpital
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej