Nowy Sącz

ul. Lwowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 300 PLN
Kaucja
2000
Powierzchnia
36 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1970
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks
Piwnica
Tak
Numer oferty
258/4897/OMW

Opis nieruchomości

Oferta naszego biura wzbogaciła się o lokal mieszkalny o powierzchni 35,9 m2 usytuowany przy ulicy Lwowskiej na IV piętrze w bloku IV piętrowym. Na powierzchnię mieszkania składają się salon, sypialnia, łazienka, oddzielna kuchnia i przedpokój, do mieszkania przynależna jest piwnica. Mieszkanie odświeżone, odmalowane, na podłogach w pokojach i przedpokoju ułożony parkiet, w łazience i w kuchni płytki. Ściany w gładzi pomalowane na biało. Kuchnia wyposażona w meble na wymiar, piekarnik, płytę elektryczną w zabudowie, lodówkę i zmywarkę. Łazienka w płytach wyposażona w wannę, umywalkę. Na wyposażeniu 2 szafy w zabudowie. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu Galeria Trzy Korony, przystanki komunikacji miejskiej, ścieżki rowerowe i spacerowe, miasteczko rowerowe, basen, korty, siłownia, sklepy do ścisłego Centrum 10 minut na piechotę. Oferta godna polecenia. Odstępne dla właściciela 1300 zł, wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 2000 zł. Dodatkowo płatne media (prąd i gaz) oraz czynsz administracyjny około 350 zł. Zapraszamy na prezentację.


Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej