Nowy Sącz

ul. Grodzka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 600 PLN
Kaucja
1300
Powierzchnia
30 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Blok
Rok budowy
2007
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Komórka
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
1
Numer oferty
218/4897/OMW

Opis nieruchomości

Przedmiotem wynajmu jest lokal mieszkalny o powierzchni 30 m2, usytuowany na III piętrze budynku typu apartamentowca w Centrum. Na powierzchnię mieszkania składają się salon, oddziela i jasna kuchnia, łazienka i przedpokój. Lokal mieszkalny jest odświeżony po poprzednich najemcach, ściany pomalowane, na podłodze w salonie ułożona jest deska, w łazience, kuchni i części komunikacji ułożone są płytki. Salon częściowo umeblowany. Kuchnia wyposażona w meble oraz kuchenkę elektryczną. Łazienka w płytkach wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę, WC oraz pralkę. W przedpokoju szafa w stałej zabudowie. W oknach założone rolety automatycznie otwierane. Wynajem na min 1 rok bez zwierząt. Cały teren jest ogrodzony z monitoringiem oraz kodem dostępu i bramą wjazdową na pilota. Do mieszkania przynależna jest komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym. Bardzo dobra lokalizacja ze względu na bliski dostęp do placówek kulturalno - oświatowych, w pobliżu znajduje się Park, przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, apteki, przychodnie zdrowia. Odstępne dla właściciela 1600 zł, dodatkowo płatny czynsz do wspólnoty około 200 - 250 zł (w ramach czynszu jest opłata za CO, ciepłą i zimną wodę oraz śmieci), oraz opłata za prąd. W mieszkaniu rozprowadzony jest dostęp do internetu oraz TV kablowej. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 1600 zł. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji na stronie www.house.nieruchomosci.pl

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej