Nowy Sącz

ul. Lwowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 200 PLN
Kaucja
2400
Powierzchnia
27,56 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rok budowy
2008
Piętro
2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Otwarta
Numer oferty
259/4897/OMW

Opis nieruchomości

Przedmiotem wynajmu jest lokal mieszkalny na poddaszu o powierzchni użytkowej 27,56 m2 i całkowitej 45 m2, usytuowany na II piętrze w budynku mieszkalno - biurowym przy ulicy Lwowskiej. Na powierzchnię mieszkania składają się salonik, kuchnia, łazienka i korytarz. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone. Kuchnia wyposażona w meble, piekarnik elektryczny, płytę gazową, lodówkę. W łazience kabina prysznicowa, WC, pralka i umywalka. W mieszkaniu zamontowana jest klimatyzacja.
Do mieszkania przynależne miejsce postojowe. Ogrzewanie indywidualne piecem gazowym dwufunkcyjnym. Czynsz do wspólnoty ok 350zł. Doskonała lokalizacja o rynku zaledwie 10 min spacerkiem, w pobliżu sklepy, kościół, przychodnie zdrowia, przystanki komunikacji miejskiej, Galeria Trzy Korony. W pobliżu dużo ścieżek spacerowych i rowerowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Odstępne dla właściciela 1200 zł, wymagana kaucja zabezpieczająca 1200 zł, dodatkowe opłaty to prąd i gaz.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Hala sportowa, Kościół, Bar, Zabudowa niska, Szpital, Park, Rzeka, Plac zabaw, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Fitnes, Bank, Basen, Kort tenisowy, Przychodnia lekarska, Apteka, Bazarek, Sklep, Uczelnia
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej