Nowy Sącz

ul. Piękna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
620 000 PLN
Cena za m2
7 425,15 PLN
Powierzchnia
83,50 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Dom wielolokalowy
Rok budowy
2003
Piętro
1
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
4
Typ kuchni
Aneks
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Numer oferty
531/4897/OMS

Opis nieruchomości

Oferta naszego biura wzbogaciła się o komfortowe mieszkanie na osiedlu Kaduk w okolicy WSB. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym na I piętrze posadowionym na ogrodzonym i monitorowanym terenie. Budynek wybudowany metodą tradycyjną w 2003 r z pustaka, w którym znajduje się 6 lokali mieszkalnych. Do mieszkania przynależy piwnica około 23 m - po remoncie, z płytkami drewnopodobnymi i nowymi drzwiami. Mieszkanie o powierzchni 83,5 m2 jest po gruntownym remoncie, urządzone i wykończone w wyższym standardzie. Na powierzchnię mieszkania składają się aneks kuchenny z salonem, 3 oddzielne sypialnie, 2 łazienki i przedpokój. Ogrzewanie podłogowe pod płytkami w w przedpokoju, kuchni i w 2 łazienkach, nowa instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna, w pokojach podłoga z desek jesionowych (Żądlak), drzwi wewnętrzne drewniane białe, drzwi zewnętrzne drewniane przeciwwłamaniowe z firmy Gerda z łańcuchem wewnętrznym, okna 3 szybowe z ciepłą ramką PVC białe z zewnątrz od środka grafitowe. Oświetlenie w mieszkaniu oszczędne led, założona klimatyzacja w oknach elektrycznie otwierane rolety zewnętrzne. Kuchnia umeblowana, białe meble na wysoki połysk, blaty granitowe. W mieszkaniu są 2 nowoczesne łazienki z wc - w jednej wanna i okno, w 2 prysznic. Teren ogrodzony, z miejscem parkingowym za bramą. Teren z nowoczesnym monitoringiem. Możliwość parkowania drugiego samochodu przed budynkiem, na wybrukowanym miejscu parkingowym. Z dwóch stron działki zagospodarowywany teren zielony, z miejscem do grilla, mini placem zabaw, miejscem do rekreacji. Świetnie skomunikowana lokalizacja - do siłowni i parku trampolin oraz WSB - pieszo 5 minut, do sklepów Biedronka, Żabka, Centrum 7 minut pieszo. Do przystanku komunikacji miejskiej 4 minuty pieszo. Zapraszamy na umówienie prezentacji.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Apteka, Kościół, Hala sportowa, Zabudowa niska, Bar, Centrum handlowe, Restauracja, Przedszkole, Szkoła, Fitnes
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Góry, Podwórko, Inne budynki

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej