Nowy Sącz

ul. Mikołaja Reja

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
370 000 PLN
Cena za m2
5 090,11 PLN
Powierzchnia
72,69 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1994
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
2
Numer oferty
581/4897/OMS

Opis nieruchomości

UMOWA REZERWACYJNA !!!!
Oferta naszego biura wzbogaciła się o mieszkanie na osiedlu Przydworcowym ul. Reja. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym na IV piętrze. Budynek wybudowany metodą tradycyjną z pustaka, ocieplony i oddany do użytkowania w 1994 r. Mieszkanie o powierzchni 72,69 m2 jest odświeżone nadające się do wejścia. Na powierzchnię mieszkania składają się salon, 2 oddzielne sypialne, oddzielna i jasna kuchnia, garderoba, łazienka wyposażona w wannę, kabinę prysznicową oraz WC, duży przedpokój. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Ogrzewanie CO miejskie, ciepła woda dostarczana przez MPC. Okna PCV. Ściany w mieszkaniu w gładzi pomalowane na jasne kolory, na podłogach w pokojach parkiet, w części komunikacji i w kuchni płytki. W cenie mieszkania pozostają meble kuchenne w zabudowie wraz ze sprzętem AGD - lodówka, płyta gazowa w zabudowie, mikrofala, piekarnik oraz szafy w zabudowie. Teren na którym jest blok dobrze zagospodarowany z dużą ilością zieleni oraz miejscami postojowymi. Oferta godna polecenia. Zapraszamy na prezentację.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Hala sportowa, Plac zabaw, Bar, Kościół, Apteka, Zabudowa niska, Uczelnia, Sklep, Fitnes, Restauracja, Bank, Szkoła, Centrum handlowe, Szpital, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko, Panorama miasta, Góry

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej