Nowy Sącz

ul. Mieczysława Romanowskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
533 000 PLN
Cena za m2
8 200 PLN
Powierzchnia
65 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1930
Piętro
1
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Numer oferty
585/4897/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie z balkonem o powierzchni 65 m2, usytuowane na I piętrze w kamienicy I piętrowej przy ulicy Romanowskiego w Centrum. Do mieszkania przynależny jest strych o powierzchni 60 m2 co daje możliwość powiększenia lokalu i przerobienie mieszkania na dwupoziomowe. Na powierzchnię mieszkania składają się salon, oddzielna sypialnia, kuchnia z jadalnią, łazienka i przedpokój, do mieszkania przynależna jest piwnica powierzchni około 10 m2. Na podłogach w salonie i w kuchni ułożone panele, ściany w gładzi malowane na jasne kolory. Kuchnia wyposażona w meble oraz zabudowaną płytę gazową, lodówkę. Łazienka w płytkach wyposażona w wannę, umywalkę i WC. Mieszkanie ogrzewane własnym ogrzewaniem gazowym - piec gazowy dwufunkcyjny. Mieszkanie jasne, bardzo dobrze nasłonecznione, ciepłe. Z okien mieszkania widać inne budynki. Wokół dużo zieleni oraz płatne parkingi. W pobliżu znajduje się szkoła, przychodnia zdrowia a przystanki komunikacji miejskiej pozwalają na przedostanie się w każdym kierunku miasta, kościół. Oferta godna polecenia. Zapraszam do zapoznania się z ofertą w terenie.


Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina 531 159 873
Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 22548

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie za co biuro nie ponosi odpowiedzialności.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Kościół, Bar, Zabudowa niska, Apteka, Bazarek, Sklep, Przychodnia lekarska, Fitnes, Bank, Basen, Kort tenisowy, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Szpital, Park, Rzeka
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej