Nowy Sącz

ul. Janusza Kusocińskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
229 000 PLN
Cena za m2
3 578,13 PLN
Powierzchnia
64 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Blok
Rok budowy
2013
Piętro
1
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Aneks
Liczba tarasów
1
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
590/4897/OMS

Opis nieruchomości

Oferta naszego biura wzbogaciła się o mieszkanie o powierzchni 64 m2 położone na osiedlu Błonie na I piętrze w bloku III piętrowym. Lokal mieszkalny należy do zasobów TBS z gwarancją przeniesienia prawa własności. Na powierzchnię mieszkania składają się 2 oddzielne sypialnie, przedpokój, łazienka i salon z aneksem kuchennym. Lokal w pełni wyposażony i umeblowany, komfortowo wykończony. Na podłogach w pokojach ułożone panele, ściany w gładzi. W przedpokoju na podłodze płytki gresowe. Łazienka wykończona w płytkach z wanną i WC. W aneksie pozostają meble oraz sprzęt AGD. W cenie mieszkania pozostają duże szafy w stałej zabudowie. Do mieszkania przynależy taras, ogródek i miejsce postojowe w garażu podziemnym. W pobliżu znajduje się szkoła, punkty handlowe, przystanki komunikacji miejskiej, przychodnia zdrowia. W najbliższym czasie zostanie oddany do użytku budynek w którym będzie znajdował się żłobek i przedszkole, market, apteka oraz punkty usługowe. Oferta godna polecenia. Zapraszam do zapoznania się z ofertą w terenie. W umowie z TBS jest informacja o możliwości wyodrębnienia lokalu mieszkalnego.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura na stronie www.house.nieruchomosci.pl

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873
Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 22548

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie za co biuro nie ponosi odpowiedzialności.
Agent prowadzący: Beata tel 533 200 121

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Przedszkole, Szkoła, Szpital, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Inne budynki

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej