Nowy Sącz

ul. Berka Joselewicza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
280 000 PLN
Cena za m2
4 590,16 PLN
Powierzchnia
61 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1900
Piętro
1
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
2
Numer oferty
502/4897/OMS

Opis nieruchomości

Oferta naszego biura wzbogaciła się o własnościowy lokal mieszkalny z założoną księgą wieczystą o powierzchni 61 m2 położony na I piętrze w bloku II piętrowym w ścisłym Centrum przy ulicy Berka Joselewicza. Na powierzchnię mieszkania składają się 2 oddzielne sypialnie, salon z aneksem kuchennym, przedpokój i łazienka. Do mieszkania przynależna piwnica. Ściany wygładzone, pomalowane, na podłogach ułożony parkiet. W części kuchennej płytki. Łazienka w płytkach wyposażona w wannę, WC i umywalkę. Aneks kuchenny wyposażony w meble kuchenne z lodówką, zmywarką i płytą gazowo - elektryczną na wyposażeniu. Oka PCV. Mieszkanie ogrzewane jest piecem dwufunkcyjnym gazowym. Mieszkanie ciepłe i nasłonecznione. Wystawa okien: południowy zachód. Blok ocieplony. Parkingi przed budynkiem. Czynsz ok. 320zł. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu sklepy, przystanek, przychodnia, apteka, bank, przedszkole, szkoła, kościół. Cena: 280 000zł. Mieszkanie wolne od zaraz. OFERTA GODNA UWAGI!! Zapraszamy do prezentacji nieruchomości.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej