Nowy Sącz

ul. 29 Listopada

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
195 000 PLN
Cena za m2
3 311,26 PLN
Powierzchnia
58,89 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2010
Piętro
2
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Numer oferty
582/4897/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest prawo partycypacji do lokalu mieszkalnego przy ul. 29 Listopada. Mieszkanie z zasobów STBS o powierzchni 58,89 m2 usytuowane jest na II piętrze w bloku III piętrowym, oddanym do użytkowanie w 2010 r. Na powierzchnię mieszkania składają się dwa oddzielne pokoje (salon i sypialnia), duża i jasna kuchnia, łazienka, przedpokój, do mieszkania przynależy duży narożny balkon. Na podłogach w salonie deska Barlinecka, w sypialni wykładzina dywanowa w części komunikacji i w kuchni Gress. Łazienka duża z oknem wyposażona w pralkę, kabinę prysznicową, wannę narożną oraz WC. W łazience zainstalowane jest również ogrzewanie podłogowe. Kuchnia nowoczesna wyposażona w meble na wymiar wraz z zabudowanym sprzętem AGD -płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny, mikrofala, zmywarka, lodówka, okap. W przedpokoju duża szafa w zabudowie. Sypialnia wyposażona w łóżko małżeńskie oraz dużą szafę w zabudowie. Salon wyposażony w meble robiona na zamówienie oraz sprzęt RTV wraz z kinem domowym. W mieszkaniu rozprowadzona jest instalacja alarmowa oraz pod połączenie klimatyzacji. Stolarka drzwiowa zewnętrzna i wewnętrzna drewniana, okna PCV z roletami wewnętrznymi. Mieszkanie nadaje się do wejścia bez żadnych nakładów finansowych, kompletnie wyposażone. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane , przez osiedle jeździ autobus komunikacji miejskiej. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, apteka, poczta, markety. Oferta godna polecenia. Zapraszamy na prezentację w terenie.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej