Nowy Sącz

ul. 29 Listopada

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
199 000 PLN
Cena za m2
3 491,23 PLN
Powierzchnia
57 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2011
Piętro
2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
1
Numer oferty
589/4897/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest prawo partycypacji do lokalu mieszkalnego przy ul. 29 Listopada. Mieszkanie z zasobów STBS o powierzchni 57m2 usytuowane jest na II piętrze w bloku II piętrowym, oddanym do użytkowanie w 2011 r. Na powierzchnię mieszkania składają się dwa oddzielne pokoje (salon i sypialnia), duża i jasna kuchnia, łazienka, przedpokój, do mieszkania przynależy balkon. Na podłogach w pokojach i w przedpokoju panele, w kuchni Gress. Łazienka duża wyposażona w pralkę, wannę oraz WC. Kuchnia nowoczesna wyposażona w meble na wymiar wraz z zabudowanym sprzętem AGD -płyta gazowa, piekarnik elektryczny, zmywarka, lodówka, okap. W przedpokoju duża szafa zabudowana we wnęce. Salon wyposażony w meble, które pozostają w cenie zakupu. Pokój dziecięcy wyposażony w meble, które również pozostają w cenie. Stolarka drzwiowa zewnętrzna i wewnętrzna drewniana, okna PCV. Mieszkanie nadaje się do wejścia bez żadnych nakładów finansowych, kompletnie wyposażone. Do odświeżenia ewentualnie ściany. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane , przez osiedle jeździ autobus komunikacji miejskiej. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, apteka, poczta, markety. Oferta godna polecenia. Zapraszamy na prezentację w terenie.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Kościół, Plac zabaw, Bar, Hala sportowa, Apteka, Zabudowa niska, Przychodnia lekarska, Uczelnia, Centrum handlowe, Przedszkole, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Góry, Inne budynki, Podwórko

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej